İstanbul Mesudiye'den iki transfer birden UstDirek

İstanbul Mesudiye'den iki transfer birden

Cem ve Arınç formayı giydi

Süper Amatör Lig 6.Grup ekiplerinden İstanbul Mesudiyespor iki transfer birden yaptı.

Geçtiğimiz sezona Tuna Spor ile başlayan ve ardından devre arası transfer döneminde Kapaklı Sitespor forması terleten başarılı eldiven Cem Albayrak ve Altıntepsi formasını terleten başarılı defans oyuncusu Arınç Süzer ile anlaşma sağlandı.

İstanbul Süper Amatör ligin iddialı takımlarından İstanbul Mesudiyespor yeni sezon çalışmalarına da bir yandan devam ederken transferde de hız kesmiyor. 

İç Transferde Emre Aydın, Mustafa Metin ve Enes Akçay ile anlaşan İstanbul Mesudiyespor dış transferde TED Kolejinden Fırat Önder, Gümüşsuyuspordan Yunus Emre Çiftçi ve Batuhan Şahin, Karabekirspordan Emre Uygur, Kanlıcadan Can Keskin, Bilecik Bayırköyspordan Burak Erdem, Selamsızdan Osman Enes Akpınar, Ordu Mesudiyespordan Berkant Barış Ergün, Bahçelievler İdmanyurdundan Emre Demirbilek, Halkalıdan Ahmet Süleyman Gülmez, Zeytinburnu Yeşiltepeden İbrahim Gençdal, Kestel Belediyeden Yunus Aktan, Beykoz Deniz İşletmelerinden Cengiz Topçu ile anlaşamaya vardı.

İstanbul Mesudiyespor Basın Sözcüsü Onur Okutan” İlk etapta anlaştığımız futbolcuların isimlerini açıkladık, transfer çalışmalarımız devam ediyor, kadroya kattığımız futbolcuları açıklamaya devam edeceğiz.” dedi.