Kavacıkspor'da Suat Yıldız istifa etti UstDirek

Kavacıkspor'da Suat Yıldız istifa etti

Başkan görevden ayrıldı

Beykoz Ilçesini Istanbul Süper Amatör Lig Klasman Grubunda temsil eden tek takim olan Kavacikspor’da Kulüp Baskani Suat Kiliç görevinden istifa etti. Yildiz, yapmis oldugu paylasimda konuya iliskin su ifadelere yer verdi

Degerli Spor Kamuoyuna;

3 yildir Onurla görev yaptigim Kavacik Spor Kulübü Baskanligi görevimden özel nedenlerden dolayi istifa etmis bulunmaktayim.

Kavacik Spor Kulübü büyük ailesine,sporcularina,çocuklarina ve gençlerine hizmet etmekten kalben ve vicdanen çok mutlu oldum.Bu büyük ve basarili aileye her zaman destek olacagimi belirtir,görev yaptigim sürece bana her zaman destekleri ile güç veren Kavacik Spor Kulübü Yönetim kuruluma,sporcularimiza,egitim kadromuza,çalisan emekçi isçilerimize,degerli velilerimize,spor basinina ve spor ailesine tesekkür ediyorum.

Sevgi Saygilarimla…

Suat YILDIZ

KAVACIKSPOR YÖNETIMINDE DE BIR AÇIKLAMA VAR

"Kavacik Spor Tarihinde sportif ve tesislesmede Tarihi basarilara ve ilklere imza atip,Futbol-Atletizm 600 sporcumuzun saglikli kosullarda spor yapmasi için gecesini gündüzüne katip maddi manevi çocuklar ve gençlerin yaninda olan Baskanimiz Sayin Suat YILDIZ’a Kavacik Spor Kulübümüze yaptigi hizmetlerinden ve biraktigi büyük eserden dolayi sükranlarimizi sunar,tesekkür ederiz"denildi.