Çoşkun Tosun Boğazın Yargıçları ile buluştu UstDirek

Çoşkun Tosun Boğazın Yargıçları ile buluştu

Çoşkun Tosun'dan ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Baskan Adayi Coskun Tosun, Pasabahçe Mutlu Dügün Salonunda Bogazin Yargiçlari ile yatigi bulusmadan son derece mutlu ayrilirken, yillarca spor 
camiasi içinde yer alan bir isim olarak son cümlesini futboldan verip " Beykoz Zeytinburnu'nu 2-0 yener "  diye konustu.

Programin ev sahiplerinden olan Eyvah Grubu adina Ahmet Yüce bir selamlama konusmasi yaptiktan sonra Beykoz Tribünlerinin Taraftar Grubu " Bogazin Yargiçlari " adina Hamit Ilhan bir konusmada bulundu. Öncelikle Coskun Tosun'a çikmis oldugu bu yola basari dileklerini ileten Ilhan, " Bogazin Yargiçlari içerisinde farkli siyasal düsüncesi olan arkadaslarimiz var. Bizim için aslolan 10 yildir büyük düsüs yasayan Beykoz Spor Kulübünün ayaga kaldirilmasidir. Coskun Baskanimiz ile bizlerin bir tanisikligi bulunmakta, kendisine basarilar diliyoruz " diye konustu.Tosun, Beykoz Taraftarlari ile bulusmasina Pasabahçe Iskele Meydani girisinden itibaren yakilan mesaleler ve tezahüratlar altinda gelirken, salonda verdigi mesajlarda ise göreve geldikleri anda yapacagi ilk islerinin Beykoz Stadinin ismini " Kelle Ibrahim Stadi " olarak degistirmek ve kapasitesini en az 3 kat arttirmak oldugunu söyleyip, Beykoz Spor Kulübü binasini ise aslina yani Beykoz Spor Kulübüne devredeceklerini söyledi.

CHP Adayi Tosun " Merhaba Beykoz Sevdalilari, Merhaba cefakar çocuklar, Merhaba Yüregi Beykoz için atanlar " diye basladigi konusma esnasinda Bogazin Yargiçlarindan " Seni Baskan yaptiracagiz " yönünde tezahüratlar yapildi

Tosun konusmasinda su ifadelere yer verdi, " Bugün sizlerle birlikte olmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayim. Bugün burada olmamizin siyaset ile ilgisi yok, Büyük Beykoz'un Büyük taraftarlari ile bulusup, yillardir yasadiklari sorunlara çözümler üretmek, sizlerle paylasmak. Kimse yasanan ortamdan memnun  degil.ancak sunu da ifade etmek isterim ki güzel günler çok yakin. Sanli tarihini çok iyi bilenler olarak , Beykoz için beklentileriniz içeren hayaller ile büyüdünüz, büyük bir aci yasiyorsunuz. Merak etmeyin 10 gün sonra mutluluga adim atacagiz. Bakiniz adaylik sürecimde gittigim her yerde, katildigim her programda, her canli yayinda sorduklari -Baskan oldugunuzda ilk ne yapacaksiniz?- sorusuna hep ilk isim Beykoz 1908 olacaktir ( Bu esnada Baskan olsana, Baskan olsana Büyük Beykoz'a Baskan Olsana tezahüratlari yapilmaya basladi ) Beykoz bulundugu yeri kesinlikle hak etmiyor, 10 Bin 20 Bin taraftara maç oynayan bir takim bu hallere mi düsecekti, biz bunu, yasadiklarini kesinlikle kabul etmiyoruz. " 

" En kisa zamanda sampiyonluga oynayacak bir takim yapacagiz. Bakiniz Yarin ( Çarsamba ) açilisi gerçeklesecek olan Yeni Stadimiz 1700 kisilik yapildi ki buna da yillardir beklenmesi nedeni ile sükreder hale gelindi ya...bu sayi yeter mi Ilhan? ( Bu esnada - Burasi ne köy ne de kasaba, sigmiyoruz biz stada tezahüratlari yapildi )  Beykoz 1700 Kisilik stada sigdirilamaz, göreve geldigimizde kapasitesini en az 3 katina çikaracagiz. Daha üst liglere çikildigi anda ise Beykoz Arena yapilacak, çünkü Beykoz bizim sevdamiz. Taraftarlarimiza gidecekleri maçlar için Otobüs Destegi verecegiz. Beykoz Spor Kulübü el açip dilenmek zorunda kalmayacak. O Stadin adi da Ibrahim Kelle Stadi olarak degisecek " 

Beykozlu olmayan Beykoz'u bilemez, gelmis ahkam kesiyorlar, haydi oradan...haydi oradan...bakin bu seçim hem Beykoz'un , he de Beykozspor'un kurtulusu olacak...siz Beykoz Sevdalilarindan yetki ve destek bekliyorum. Siyasi partiniz, düsünceniz, görüsünüz ne olursa olsun sizlerden rica ediyorum, bana destek verin, engelleri birlikte asalim...10 gün sonra herkes rahat nefes alacak...Mart'in sonu Bahar, Beykoz'da yasam yeniden yeserecek " diye konustu.