Gümüşsuyu'nda hedef Yenibosna UstDirek

Gümüşsuyu'nda hedef Yenibosna

Şeref Kurtuluş: Mahallemizi desteğe bekliyoruz.

Beykoz Ilçesi takimlarinin hafta sonunda gerçeklesecek müsabakalarinda en önemlilerinden biri de Gümüssuyuspor’un Yenibosna ile yapacagi karsilasma olacak. Grupta düsme hattinin üstünde yer alan Yesil-Beyazli ekip, evinde kümede kalma yolunda son sanslarindan birini kullanacak olan Yenibosnaspor’u konuk edecek.

Istanbul Süper Amatör Lig 2.Grubunda çikmis oldugu 19 maç sonunda topladigi 24 puan ile 7.sirada yer alan Beykoz Temsilcisinin bu maçtan alacagi 3 puan hayati derecede önemli. Çünkü alt siralarda çok bilinmeyenli denklem misali takimlar tarafindan ince bir hesap yapilirken, Gümüssuyuspor kendi hesabini kendi görme mecburiyetinde.

Yesil-Beyazli ekibin Kulüp Baskani Seref Kurtulus yaptigi açiklamada zorlu bir müsabakaya çikacaklarini hatirlatirken, ” Bu sezon maçlarimiz hep stresli anlari da beraberinde getirdi. sakatliklar, direklerden dönen onca sut, bazi maçlarda hakem kararlarindaki yanlis tercihler bizi hiçte arzu etmedigimiz yere getirdi. Hafta sonundaki Yenibosnaspor maçinin önemini söylemeye gerek yok. Futbolcu kardeslerimiz gayet hirsli ve konsantre halde antrenmanlarina devam etmekte. Ben buradan mahallemiz sakinlerine bir kez daha seslenmek istiyorum ki gelsinler birkaç yüz metre ötedeki Pasabahçe Stadindaki oynayacagimiz maçta takimlarina destek olsunlar ” seklinde konustu.

Gümüssuyuspor Takimi Teknik Sorumlusu Kamil Çolak ise birkaç maç öncesinde yapmis olduklari Dikilitas patlamasinin bir benzerini Yenibosnaspor karsisinda da göstermek istediklerini söylerken,” O maçta nasil tam konsantre halde, moral-motivasyon yüklemesi ile hirsli bir maç yasamis isek Yenibosnaspor maçinda da ayni görüntüleri yasamak zorundayiz. Bu sebeple futbolcu kardeslerimizi her antrenmanda uyariyorum, onlar da maçin öneminin gayet farkindalar. Rakibimiz yendigimiz anda belki de ligde kalma umutlarini son verecegiz, ancak biz de önemli bir avantaj yakalamis olacagiz. Hafta sonu ve diger kalan 2 hafta içinde çok karmasik bir maç tablosu bizleri bekliyor olacak. Bu süreci Insallah kazasiz, belasiz ve istedigimiz gibi sonuçlandiracagiz ” diye konustu.

Gümüssuyuspor-Yenibosnaspor karsilasmasi 20 Ocak Pazar Günü Saat 14.30’da Pasabahçe Stadinda baslayacak.